חדש בארץ, סיגרי 'טוֹרֶאוֹ'

שער KLM רני רוגל3
בינה מלאכותית בשמיים
יוני 6, 2018
שער סיגרי לה אאורורה2
סיגרי 'לה אורורה' שוב בישראל
דצמבר 8, 2018

חדש בארץ, סיגרי 'טוֹרֶאוֹ'

סיגרי טוראו כותרת הכתבה 1

מאת יעקב שקד

הטוֹרֶאוֹ הוא לוחם הפרים, שקרוי גם מטאדור. מלחמת פרים, ספרד, מזג לטיני וסיגרים היו תמיד כרוכים זה בזה. כעת מיובאים לארץ סיגרי Toreo, שהם מעין הצדעה ללוחמי הפרים הקשוחים ב"ספורט" שהוצא אל מחוץ לחוק.

סיגרי 'טוראו' הם פרי פרויקט שארך יותר משנתיים. הכל התחיל בפגישה של שלושה מגדולי השמות בתחום הסיגרים בניקראגוָ'ה. איבן פ'אחארדו (Ivan Fajardo), נסטור פלאסנסיה (Nestor Pasencia) וסרחיו טורס (Sergio Tores) נפגשו במטעי הטבק והחליטו לשלב כוחות וידע בכדי לייצר את הטוב שבסיגרים.

100 ניסויים אינטנסיביים

הם בחנו מגוון רחב של עלי טבק מזנים משובחים, מאיזורי גידול שונים, בניצוחו של המאסטר בלנדר איבן פ'אחארדו. אחרי למעלה ממאה ניסויים אינטנסיביים של רקחים שונים בויטולות (גדלי סיגרים) שונות, הגיעו לרֶקָח (blend) שמצא חן בעיני כולם.

צוות של עשרה מטובי הקטאדורס (Catadores) – טועמי סיגרים מקצועיים הבוחנים את איכויותיהם של סיגרים, עישן את הסיגרים, כשהוא מעניק לכל סיגר ניקוד בלמעלה מעשרה תחומים – בהם מבנה הסיגר, ארומה, חוזק, איכות השאיפה וטעמים מובחנים – ואלה שוקללו לכדי ציון כולל. הרְקָחִים תוקנו בהתאם לתוצאות הטעימות , עד לקבלת הסיגרים הרצויים.

סיגרי TOREO, תמונה קבוצתית

סיגרי TOREO, תמונה קבוצתית

מחירים

סיגרי טוראו הם מחוות כבוד לטוֹרֶאוֹס – לוחמי הפרים הספרדיים, שהתמודדו בזריזות ובגמישות מפליאות מול הפּרים – הרים זועמים של שרירי פרא. ספורט מלחמת הפרים היה המבחן האולטימטיבי של גבריות ואומץ. סיגרי טוראו נועדו להנציח זאת.

המותג Toreo מיוצר בבית-החרושת 'פלאסניה' שבאסטלי, בירת הסיגרים של ניקראגו'ה, בעבור LCDC Tabacalera Toreo.

מחירי הסיגרים: גודל 'טורו' – 70 שקל. גודל טורפדו – 60 שקל. גודל רובוסטו – 55 שקל. גודל גורדו – 70 שקל.

תיבות סיגרי 'טוראו' הן בנות 10 סיגרים. סיגרי 'טוראו' מיובאים לארץ על ידי חברת 'צפניה ברזילי', ומוצעים למכירה במקומות המשובחים למכירת סיגרים, ובדיוטי פרי בנתב"ג.

החמישיה הפותחת

החמישיה הפותחת

 

סגיר לכתבות2

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>