1234
ביקורת מסעדות: אלפרדו
יולי 2, 2015
מיתוח ללא ניתוח כותרת
מיתוח ללא ניתוח
יולי 5, 2015

אפליקציה חדשה ל-KLM

אפליקציה KLM1

KLM מציגה: אפליקציה חדשה לסמארטפון

אפליקציה KLM1

צ'ק-אין בקליק אחד, הזמנה ותשלום מהירים, ושינוי נוח של מושב הטיסה המוזמן

מאת חיים מידן

1חברת התעופה 'KLM' השיקה היום את האפליקציה החדשה שלה לטלטל (smartphone). האפליקציה נועדה להפוך את חווית הנוסעים לנוחה ונעימה יותר, באמצעות הטמעת כלים חדשים, בהם טאב משודרג להזמנת טיסות, צ'ק-אין בקליק אחד, תשלום מהיר, ואפשרות לשינוי קל ופשוט של מושב הטיסה.

השקת האפליקציה מהווה צעד ראשון להגדרה מחדש של סביבת העבודה הדיגיטלית ב-KLM. השימוש בממשק השטוח והמודולרי של האפליקציה, תוכנן באופן המאפשר לנתח את התנהגות המשתמשים, מה שיאפשר לחברה להציע לנוסעים בעתיד שירותים והצעות מכר אישיות מראש, כמו למשל באשר למושב המועדף עליו.

האפליקציה החדשה זמינה להורדה ל-ios ב-Apple app store ולאנדרואיד ב-Google play store.

תאגיד התעופה 'אייר פראנס KLM' נוצר מאיחודן, ב-2004, של שתי חברות התעופה, 'אייר פראנס' הצרפתית ו-KLM ההולנדית, והינו קבוצת התעופה הגדולה באירופה. 'אייר פראנס', חברת התעופה הלאומית של צרפת נוסדה ב-1933, וחגגה לא מכבר 65 שנות פעילות בישראל. KLM, שנוסדה ב-1919, נמנית עם חלוצות התעופה האזרחית, ופועלת בישראל מזה 70 שנה. 'אייר פראנס KLM' היא חברה בברית התעופה הבינלאומית 'סקייטים' (SkyTeam) המאגדת 17 חברות תעופה. הברית מציעה כ-15,000 טיסות יומיות ל-958 יעדים ב-173 ארצות, וכ-500 טרקלינים בכל רחבי העולם. שיתוף פעולה זה מעניק לנוסעים אפשרות צבירה משותפת של מיילים לתוכנית הנוסע המתמיד של החברה, מועדון ה-Flying Blue.

סגיר לכתבות2

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>